Serial Martina Scorsese i Micka Jaggera w lutym w HBO

15 lutego w HBO i HBO GO odbędzie się premiera serialu „Vinyl”

Produkcja odsłania kulisy biznesu muzycznego w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. Twórcami produkcji są Martin Scorsese, Mick Jagger i Terence Winter.

Serial Martina Scorsese i Micka Jaggera w lutym w HBO, #italodisco, Italo Disco, Euro Disco, 80's, 90's, radio station, radio one live 80

Serial Martina Scorsese i Micka Jaggera w lutym w HBO

Akcja dzieje się w latach 70. w Nowym Jorku. To podróż przez świat biznesu muzycznego, pełnego seksu i narkotyków, w epoce początków punka, disco i hip-hopu. Przewodnikiem po tym świecie jest szef wytwórni muzycznej, Richie Finestra (Bobby Cannavale), który próbuje ocalić swoją firmę i swoją duszę, nie niszcząc wszystkich wokół. Wśród obsady znalazły się takie gwiazdy, jak Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, Jack Quaid, James Jagger i Paul Ben-Victor.

– Przypomnij sobie, jak pierwszy raz usłyszałeś piosenkę, którą poczułeś w samym sercu, która kazała ci tańczyć albo skopać komuś tyłek. Właśnie o tym mówię – mówi główny bohater „Vinyla”, Richie Finestra. – Dajemy światu nową muzykę. Tworzymy kulturę.

Serial będzie również dostępny w serwisach HBO GO i HBO OD.

Żródło : Onet.pl
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for website builder