Rod Stewart w Polsce. Koncert w 2016 roku w Łodzi

28 maja 2016 roku w Atlas Arenie w Łodzi zaśpiewa Rod Stewart.

Rod Stewart w Polsce. Koncert w 2016 roku w Łodzi, #italodisco, Italo Disco, Euro Disco, 80's, 90's, radio station, radio one live 80

Rod Stewart w Polsce. Koncert w 2016 roku w Łodzi

Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oprócz utworów z najnowszej płyty „Another Country” wykona swoje największe przeboje, do których zaliczają się takie piosenki, jak m.in. „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I’m Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

Będzie to czwarty koncert Roda Stewarta w Polsce. 70-letni wokalista ma w dorobku ponad 250 mln sprzedanych płyt i singli.

„Rod Stewart to bardzo ‚płodny’ artysta, cały czas wydaje sporo płyt, pomimo tego, że ma już swoje lata. Na dodatek są to płyty z różnych muzycznych płaszczyzn. Bez wątpienia nie jest to działanie schematyczne, czy też ‚odcinanie kuponów’ od swojej wielkiej kariery. Wręcz przeciwnie. To artysta, który cały czas jest na topie” – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która już po raz trzeci organizuje koncert Roda Stewarta w Polsce.  „Poza tym Rod Stewart fantastycznie wypada podczas koncertów na żywo. To jego wielki atut” – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM. Zdaniem Romana Rogowieckiego, znanego prezentera i dziennikarza muzycznego na sukces Roda Stewarta wpływa kilka czynników.

„Po pierwsze on ma bardzo charakterystyczną barwę głosu. A każdy wokalista chce być rozpoznawalny. Po drugie strzałem w dziesiątkę jest jego repertuar.  Od piosenek po utwory z amerykańskiej klasyki muzyki rozrywkowej. Rod jest wokalistą patrzącym bardzo szeroko na sprawy muzyki i w każdym z tych gatunków daje sobie świetnie radę” – analizuje.

Źródło: Interia.pl
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for website builder