John Travolta i Olivia Newton-John jeszcze raz zagrają bohaterów „Grease”.

W przyszłym roku musical „Grease” skończy 40 lat. Z tej okazji szykowany jest specjalny jubileusz. Z tej okazji „The Mirror” skontaktowało się z odtwórczynią głównej roli, Olivią Newton-John.

John Travolta i Olivia Newton-John jeszcze raz zagrają bohaterów „Grease”., Italo Disco, Euro Disco, 80's, 90's, radio station

John Travolta i Olivia Newton-John jeszcze raz zagrają bohaterów „Grease”.

Newton-John, która w musicalu Randala Kleisera wystąpiła u boku Johna Travolty, ujawniła, iż planowany jest wielki powrót pary. Niestety 68-letnia aktorka nie chce na razie zdradzać szczegółów. Wiadomo jedynie, że aktorzy powtórnie wcielą się w ikoniczne role.

– Na razie to obmyślamy – powiedziała Newton-John w rozmowie z „The Mirror”. – Jeszcze nie mam nic konkretnego do ogłoszenia. Sama nie wierzę, że mija już 40 lat od premiery „Grease”. Jestem szalenie podekscytowana!

Premiera „Gease” odbyła się 13 czerwca 1978 roku. Film opowiada o Sandy (Olivia Newton-John), która przyjeżdża z Australii do Stanów Zjednoczonych. W nowej szkole spotyka Danny’ego (John Travolta), swoją wakacyjną miłość. Ich uczucie zostaje wystawione na próbę. Z filmu pochodzą takie przeboje „You Are The One That I Want”, „Summer Nights” czy „We Go Together”.

W 1982 roku powstał film „Grease 2”. Jego akcja rozgrywa się w 1961 roku, czyli dwa lata po tym, jak bohaterowie oryginalnego „Grease” skończyli Rydell High School. W szkole pojawili się nowi maturzyści. W rolach głównych wystąpili Michelle Pfeiffer oraz Maxwell Caulfield.

Olivię Newton-John mogliśmy ostatnio oglądać w komedii „Kochanie, poznaj moich kumpli” z 2011 roku. Z kolei John Travolta w 2016 roku brawurowo wcielił się w Roberta Shapiro w serialu „American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”.

 

Artykuł:http://film.wp.pl/john-travolta-i-olivia-newton-john-jeszcze-raz-zagraja-bohaterow-grease-szykuje-sie-niespodzianka-dla-fanow-kultowego-musicalu-6106234588071041a

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Designed for website builder