Jan Borysewicz i Rafał Brzozowski debiutują na polonijnej liście przebojów

Jan Borysewicz i Rafał Brzozowski nagrali razem album. Singiel promujący nową płytę, „Słowa na otarcie łez” zadebiutował już na polonijnej liście przebojów za oceanem.

Jan Borysewicz i Rafał Brzozowski debiutują na polonijnej liście przebojów, #italodisco, Italo Disco, Euro Disco, 80's, 90's, radio station, radio one live 80

Jan Borysewicz i Rafał Brzozowski debiutują na polonijnej liście przebojów

Nowy album legendy polskiego rocka, gitarzysty Lady Pank Jana Borysewicza i artysty młodego pokolenia Rafała Brzozowskiego zatytułowany jest po prostu „Borysewicz Brzozowski”. Premiera albumu zaplanowana jest na 27 listopada.

Singiel promujący wydawnictwo „Słowa na otarcie łez” już zadebiutował na liście hitów Top 15 polonijnego „Wietrznego radia” w Chicago. Duet uplasował się na 12. pozycji.

Pomysł na wspólną płytę pojawił się pod koniec zeszłego roku. „Obaj wspólnie doszliśmy do wniosku, że możemy połączyć siły i zrobić coś znakomitego muzycznie dla każdego z nas” – komentuje Brzozowski.

„Jako twórca jestem zapraszany przez wielu artystów i producentów do przeróżnych projektów. Z niektórych zaproszeń korzystam, a z innych nie. Projekt z Rafałem Brzozowskim wydał mi się ciekawy, dlatego się zaangażowałem” – wyjaśnia Borysewicz.

źródło: onet.pl
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for website builder