DAVE GAHAN prezentuje najnowszy solowy klip do utworu ‘Shine’

DAVE GAHAN prezentuje najnowszy solowy klip do utworu ‘Shine’, #italodisco, Italo Disco, Euro Disco, 80's, 90's, radio station, radio one live 80

DAVE GAHAN prezentuje najnowszy solowy klip do utworu ‘Shine’

Teledysk do utworu otwierającego świetnie przyjętą płytę „Angels & Ghosts” Dave’a Gahana & Soulsavers ujrzał właśnie światło dzienne!

 Piosenki z najnowszego wspólnego dzieła wokalisty Depeche Mode Dave’a Gahana i grupy Soulsavers – „Angels & Ghosts” – zyskują wiele wykonane na żywo a najlepszym tego przykładem jest występ w Jimmy Kimmel Live!, podczas którego Gahan wykonał na żywo swój najnowszy singiel „Shine”. W rozmowie z Rolling Stone, artysta powiedział, że utwór jest „o optymistycznym aspekcie jego osobowości”, a pomysł do napisania jej przyszedł mu podczas jednego z występów na żywo, podczas którego: „Czułem się, jakbym posiadł nadprzyrodzoną moc. Niesamowitą, niespotykaną energię. To była jedna z tych nocy, których się nie zapomina.” Klip miesza ujęcia nagrane z modelką Rebeką Undehill ze zdjęciami Nowego Jorku, podkreślając multikulturowość miejsca, który od ponad 2 dekad jest domem Gahana. „To pierwsze miejsce, w którym od razu poczułem się jak u siebie” – mówi Dave. Reżyserem klipu jest James Rogers.

Dave Gahan & Soulsavers “Shine” – obejrzyj klip do drugiej odsłony albumu “Angels & Ghosts”!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for website builder