Problem ze słuchaniem Radia ONE LIVE 80…. ROZWIĄZANY !!!

W ostatnim okresie powstał problem z odsłuchem naszej stacji w różnych odtarzaczach dostępnych w internecie (strony www, system Android w naszych telefonach komórkowych itp).  AKTUALIZACJA 28 marzec 2014: Po licznych pracach, przeszukania setek linii skryptów itd itd… Okazało się, że problem […]

 

Thomas Anders & Modern Talking Band 26.07.2014

Już 19 lipca w Operze Leśnej w Sopocie wystąpi mega Gwiazda lat 80-tych, Thomas Anders i Modern Talking Band.

Po5cf9cad94714c5577919c266171d935c_Ldczas  koncertu na żywo Artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje repertuaru Modern Talking: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”,  „Atlantis Is Calling” i wiele innych.

Bilety do nabycia w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju oraz w internecie, w serwisie: www.ticketpro.pl.

Pierwszy występ sceniczny Artysta zaliczył jako siedmiolatek, a dziewięć lat później udało mu się zdobyć już pierwszy kontrakt płytowy. Debiutancki singiel ukazał się w 1980 roku i nosił tytuł „Judy”. W 1983 roku zmieniło się jednak wiele – Thomas przeszedł pod producenckie skrzydła Dietera Bohlena, i na pozytywne efekty współpracy tego duetu nie trzeba było długo czekać. Na początku 1985 roku pierwszy wielki przebój  Modern Talking trafił do radia i telewizji, a następnie podbił światowe listy przebojów. „You’re My Heart, You’re My Soul” otworzył Thomasowi drzwi do wielkiej kariery, a zespół Modern Talking stał się znaną na całym świecie marką. Następnie powstawały kolejne hity Cheri, Cheri Lady”, „Brother Louie” i inne.

„Organizatorzy koncertu Thomasa Anders i Modern Talking Band, dnia 26.07.2014r. w Operze Leśnej,

informują, że koncert zostaje przeniesiony na termin 19.07.2014 (czyli tydzień wcześniej) w tym samym miejscu.

Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne.

Zmianie ulega tylko termin koncertu.

Serdecznie zapraszamy”

Będzie kolejna płyta R.E.M

Jeden z członków grupy R.E.M. daje fanom nadzieje na nowy materiał muzyczny tej grupy. Na płytę miałyby zostać nagrane niepublikowane dotąd piosenki.REM

Mamy w swoich archiwach bardzo wiele materiału, którego nigdy nie wydaliśmy w żaden sposób - powiedział Mike Milles, besista zespołu. - Wiemy też, że spoczywa w nich bardzo wiele świetnych rzeczy. Chcielibyśmy wydać je w jakiejś specjalnej formie, ponieważ są nam naprawdę drogie - zakończył.

Grupa R.E.M. zakończyła działalność w 2011 roku. Jej dyskografię zamyka krążek „Collapse into Now” z marca tego samego roku.

 

 

Madonna namaszcza swoją następczynię?

NMadonna-namaszcza-swoja-nastepczynie_span16image16ie opadły jeszcze emocje związane z odważną sesją zdjęciową Madonny w magazynie „L Uomo Vogue”, a piosenkarka znów podkręca temperaturę. W najnowszym wydaniu pisma „V” królowa popu pozuje w towarzystwie swojej nieformalnej następczyni – Katy Perry.

55-letnia Madonna i 29-letnia Katy Perry stanęły przed obiektywem cenionego fotografika Stevena Kleina w skórzanych gorsetach. Strój zobowiązuje – cała sesja z udziałem piosenkarek nawiązuje klimatem do praktyk S & M. Za prowokację już uznano fakt, że znana z władczego usposobienia Madonna tym razem wciela się w rolę uległą.

Na jednym z ujęć widać Madonnę klęczącą przed Perry. Na innym legendarna gwiazda leży na kanapie spętana linami przez swoją młodszą konkurentkę. Kolejne zdjęcie przedstawia pretendentkę do tytułu królowej popu dosiadającą aktualną posiadaczkę korony.

 

Odważną sesję z udziałem piosenkarek już określono mianem „kontrowersyjnej”. Komentatorzy upatrują w niej sensacji podobnej do tej, jaką przed dekadą wywołał słynny pocałunek Madonny z Britney Spears podczas telewizyjnej gali MTV.

Pink Floyd wznawia „The Division Bell”

Grupa Pink Floyd ma dla swoich fanów nie lada gratkę. Na początku lata ukaże się specjalne, 7-płytowe wznowienie „The Division Bell” z okazji 20-lecia premiery.

Na wydawnictwo złoży się winylowa wersja krążka zremasterowana z oryginalnych, analogowych taśms, dysk blu-ray zawierający n18b1b4c84ae8de2c20ca37f20702dcf0owy klip do „Marooned” oraz dwa nowe Miksy (5.1 oraz HD audio), 3 winylowe single oraz kompaktowa reedycja dzieła z 2011 roku. Całość uzupełnią grafiki wykonane przez firmę Hipgnosis na potrzeby płyty.

- Ja, Rick i Nick weszliśmy do studia i improwizowaliśmy przez dwa tygodnie – wspomina nagrania krążka gitarzysta/wokalista David Gilmour. – Wspólne granie i zaczynanie od małych skrawków było interesujące i ekscytujące.

Wznowienie ukaże się 30 czerwca.

Album „The Division Bell” pochodzi z marca 1994 roku.

Michael Jackson Xscape

Xscape_xscapecover200_6411718

Michael Jackson, Xscape

Wytwórnia: Sony

Premiera odbyła sie: 2014-05-13

 

Drugi pośmiertny album Michaela Jacksona. Zawiera niepublikowane nagrania Króla Popu, zarejestrowane między 1983 a 1999 rokiem. Wszystkie utwory z archiwów Jacksona zostały delikatnie „uwspółcześnione”, zachowując esencję i integralność z dotychczasową twórczością Jacksona. Nad brzmieniem czuwali tacy twórców hitów, jak Timbaland, Rodney Jerkins, Stargate, Jerome „Jroc” Harmon i John McClain. Producentem wiodącym albumu został L.A. Reid, szef należącej do Sony Music wytwórni Epic Records, który ostatecznie wybrał listę nagrań na płytę i dostarczył je wspomnianym producentom. Efektem osiem niepublikowanych wcześniej n
agrań, w tym pierwszy singel „Love Never Felt So Good” promujący całe wydawnictwo.

Bryan Adams 16 grud­nia w Kra­kówie

16 grud­nia w Kra­ków Are­nie wy­stą­pi Bryan Adams, który przy­je­dzie do Pol­ski w ra­mach trasy zwią­za­nej z trzy­dzie­stą rocz­ni­cą wy­da­nia płyty „Rec­kless”.

Bryan Adams to jeden z naj­bar­dziej zna­nych Ka­na­dyj­czy­ków, który na stałe za­pi­sał się w hi­sto­rii mu­zy­ki. Sprze­dał ponad 65 mi­lio­nów płyt, kon­cer­to­wał na sze­ściu kon­ty­nen­tach i zaj­mo­wał pierw­sze miej­sca na li­stach prze­bo­jów ponad 40 kra­jów na świe­cie. Był wie­lo­krot­nie no­mi­no­wa­ny do wielu pre­sti­żo­wych na­gród – wśród któ­rych wy­mie­nić można Złote Globy, Gram­my i Osca­ry.

Wy­da­ny w 1984 roku krą­żek „Rec­kless” ob­fi­to­wał w prze­bo­je. Na al­bu­mie zna­la­zły się hity „Run to You”, „Kids Wanna Rock”, „So­me­bo­dy”, „Sum­mer of ‚ 69″, „One Night Love Af­fa­ir” czy „It’s Only Love” – słyn­ny duet z Tiną Tur­ner. „Rec­kless” dał też Adam­so­wi pierw­szy numer jeden na ame­ry­kań­skim ze­sta­wie­niu Bil­l­bo­ar­du („He­aven”) i ka­na­dyj­skie Dia­mond Award za ponad mi­lion sprze­da­nych eg­zem­pla­rzy. Płyta była dla Adam­sa punk­tem zwrot­nym w ka­rie­rze i sta­no­wi ważny fun­da­ment jego mię­dzy­na­ro­do­wej ka­rie­ry. W wielu kra­jach po­kry­ła się zło­tem i pla­ty­ną.

Bi­le­ty do­stęp­ne będą w ser­wi­sie Eventim.​pl i dostępne są już od 16 maja.

Accept przesuwa premierę nowego albumu

Zespół Accept przesunął premierę nowego albumu, „Blind Rage”. Krążek nie pojawi się w sprzedaży 18 lipca, jak pierwotnie zapowiadano, ale dopiero 15 sierpnia. Wydawcą pozostaje Nuclear Blast.

Jednocześacceptnie metalowcy ujawnili dodatkowe informacje na temat dzieła. Zestaw wypełni 11 premierowych kawałków. Tak jak dwa poprzednie krążki grupy, także i ten wyprodukował Andy Sneap (ma na koncie współprace także z Megadeth, Testament, Arch Enemy czy Killswitch Engage). Zestaw w wersji deluxe uzupełni DVD/Blu-ray z zapisem występu, który kapela dała w chilijskim Santiago, w kwietniu ubiegłego roku.

Read more »

Paul McCartney z klipem do nowego singla

Paul McCartney opublikował klip do nowego singla. Teledysk powstał do piosenki „Appreciate”.

Za reżyserię odpowiada Andre Chocron. W wideo, które można obejrzeć poniżej, widać byłego członka The Beatles z japońskim robotem imieniem Newman.

- Obudziłem się któregoś dnia z wizją siebie stojącego obok wielkiego robota – opowiada Anglik. – Początkowo chciałem wykorzystać ten pomysł do okładki, ale ostatecznie zrealizowałem na jego podstawie teledysk do „Appreciate”.

Kawałek pochodzi z ostatniej płyty Paula McCartneya, „New”, która ukazała się w ubiegłym roku.

Michael Jackson znów na scenie ?

Niespełna pięć lat po swojej śmierci Michael Jackson „zaśpiewał” utwór „Slave To The Rhythm” ze swojego nowego albumu – „Xscape”. 

WszystkoMichael-Jackson-znow-na-scenie_span16image16 to było możliwe dzięki nowoczesnej technologii, która pozwala na tworzenie „hologramów”, czyli wirtualnych postaci złudnie pr
zypominających naśladowane osoby. Kolorowy, trójwymiarowy Król Popu tańczył na scenie jak przed laty i śpiewał utwór, którego… nigdy w rzeczywistości nie wykonywał na żywo.

 

Występ hologramu wzbudził pozytywne emocje na widowni. U wielu wywołał wzruszenie. Po piosence wszyscy podnieśli się z miejsc i rozległy się gromkie brawa.

Show odbyło się w czasie wręczenia tegorocznych nagród Billboard Music Awards. Gala odbyła się w Las Vegas 18. maja.

 

Kylie Minogue nakręciła nowy klip

Australijska gwiazda muzyki pop, Kylie Minogue, nakręciła nowy teledysk. Gwiazda przypomina fanom o swoim nowym materiale, który niedawno debiutował na rynku.

Kylie-Minogue-nakrecila-nowy-klip_span16image16

Ten klip to abstrakcyjne spojrzenie na życie przechodniów i to, jak pokonujemy przeszkody dnia codziennego - czytamy w komunikacie Kylie Minogue. - Chociaż piosenka opowiada o prawdziwym wydarzeniu, do którego doszło w dniu, w który nagrywałam ją z Pharrellem, wideo jest bardziej artystyczne i surrealistyczne, co bardzo mi się podoba. Niemal kierowałam ruchem i zastanawiałam się, jak torujemy sobie drogę przez życie.

Piosenka „I Was Gonna Cancel” promuje ostatni album Minogue, zatytułowany, „Kiss Me Once”. Longplay miał premierę w marcu 2014 roku.

Przypomnijmy, że gwiazda już 30 października wystąpi przez polską publicznością. Zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie.

Designed for website builder