Problem ze słuchaniem Radia ONE LIVE 80…. ROZWIĄZANY !!!

W ostatnim okresie powstał problem z odsłuchem naszej stacji w różnych odtarzaczach dostępnych w internecie (strony www, system Android w naszych telefonach komórkowych itp).  AKTUALIZACJA 28 marzec 2014: Po licznych pracach, przeszukania setek linii skryptów itd itd… Okazało się, że problem […]

 

Ennio Morricone – koncert pn.: „50 lat muzyki”

ennio-morricone-bilety

Ennio Morricone w trasie koncertowej pn.: „50 lat muzyki”

Zdobywca Oscara Ennio Morricone Trasa „50 lat muzyki” Kontynuacja trasy koncertowej laureata Academy Award Ennio Morricone! 14. lutego 2015 w Kraków Arena!
Bilety na koncerty jego trasy „50 lat muzyki” w Paryżu, Pradze i Berlinie zostały już wyprzedane, pozostało kilka biletów na koncerty w Monachium i Kolonii.

Z powodu dużego zainteresowania MORRICONE zdecydował się na kolejne koncerty w Oberhausen, Hamburgu, Frankfurcie, Stuttgarcie, Londynie, a także w Krakowie.

Uznawany jest za jednego z największych kompozytorów muzyki filmowej do takich kultowych filmów, jak «Pewnego razu na Dzikim Zachodzie», «Za kilka dolarów więcej», «Cinema Paradiso», «Dobry, zły i brzydki», «Nietykalni», «Kill Bill» lub najnowszy «Django». Na swojej trasie koncertowej «50 Years of Music» osobiście dyryguje 160-osobową orkiestrą z chórem.
Maestro zaprezentuje przegląd dzieł ze swojej 50-letniej kariery.

Po występach na najlepszych scenach: Great Hall w Pekinie, General Assembly Hall w biurowcu ONZ w Nowym Jorku i w Royal Albert Hall w Londynie oraz na Kremlu w Moskwie i Arena w Weronie, nowe koncerty są dobrą okazją do posłuchania muzycznych dzieł włoskiego maestro.

Te koncerty przedstawiają 50-letnią karierę kompozytora muzyki filmowej.
Maestro osobiście dyryguje 85-osobową orkiestrą i 75-głosowym chórem i prezentuje swoje wielkie dzieła, którymi fascynują się generacje wielbicieli kina.

ELTON JOHN 05 listopada 2014 pojawi się w Kraków Arenie

elton-john-bilety

ELTON JOHN 05 listopada 2014 pojawi się w Kraków Arenie

Makroconcert Polska oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe mają przyjemność zaprosić na wyjątkowy koncert jednego z najbardziej znanych oraz cenionych artystów wszechczasów, piosenkarza, kompozytora i pianisty – Sir ELTONA JOHNA. Niedościgniony wzór dla setek muzyków, o niesłabnącej od lat 70-tych sławie, już w listopadzie zaśpiewa w Polsce swoje największe przeboje!

 

Koncert odbędzie się 05 listopada 2014 pojawi się w Kraków Arenie. Początek imprezy o godzinie 19.30 

Po wielkim sukcesie trasy Follow the Yellow Brick Road w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, przyszedł czas na Polskę.Elton John, zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Oscara i Grammy, zaśpiewa po raz pierwszy w Krakowie! Read more »

PAUL SIMON & STING 12 marca 2015 w Polsce w Kraków Arenie.

sting-bilety

PAUL SIMON & STING 12 marca 2015 w Polsce w Kraków Arenie

Live Nation z dumą prezentuje

PAUL SIMON & STING ON STAGE TOGETHER
PRZYSZŁOROCZNA EUROPEJSKA TRASA OGŁOSZONA!

12 MARCA – KRAKÓW ARENA
BILETY DOSTĘPNE OD PIĄTKU, 19WRZEŚNIA OD 9:00

Europejska trasa rozpocznie się 12 marca 2015 w Polsce w Kraków Arenie.

8 września 2014 – Live Nation Global Touring z dumą ogłasza wspólną trasę Stinga & Paula Simona, dwóch legendarnych, przełomowych artystów muzycznego rynku razem na scenie. Artyści wystąpią już w 2015 w Europie.

Pierwszym koncertem na trasie – Paul Simon & Sting: On Stage Together będzie koncert w Polsce w Kraków Arenie 12 marca. Z Polski duet uda się m.in. do Pragi, Berlina, Oslo, Sztokholmu, Amsterdamu, Paryża, Wiednia, Londynu i innych europejskich miast.

Read more »

Bryan Adams w Krakowie

bryan-adams

Bryan Adams w Krakowie

W ramach trasy koncertowej, związanej z 30. rocznicą wydania płyty „Reckless”, Bryan Adams zagra 16 grudnia w Kraków Arenie!

Bryan Adams to jeden z najbardziej znanych Kanadyjczyków, który na stałe zapisał się w historii muzyki. Sprzedał ponad 65 milionów płyt, koncertował na sześciu kontynentach i zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów ponad 40 krajów na świecie. Adams był wielokrotnie nominowany do wielu prestiżowych nagród – wśród których wymienić można Złote Globy, Grammy i Oskary.

Wydany w 1984 roku krążek „Reckless” obfitował w przeboje. Na albumie znalazły się hity takie jak „Run to You”, „Kids Wanna Rock”, „Somebody”, „Summer of ‘69”, „One Night Love Affair” czy „It’s Only Love” – słynny duet z Tiną Turner. „Reckless” dał też Adamsowi pierwszy numer jeden na amerykańskim zestawieniu Billboard („Heaven”) i kanadyjskie Diamond Award za ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Płyta była dla Adamsa punktem zwrotnym w karierze i stanowi ważny fundament jego międzynarodowej kariery. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną.

Bilety dostępne będą w serwisie www.eventim.pl

Leonard Cohen przygotował niespodzianki dla polskich fanów

Niespodzianka dla polskich fanów

1644b1bcc9083e95ad4cfe9059f64a54

Leonard Cohen przygotował niespodzianki dla polskich fanów

Pol­ska jest kra­jem, w któ­rym Le­onard Cohen jest nie­zwy­kle po­pu­lar­ny – warto przy­po­mnieć choć­by album „Ten New Songs”, który w 2001 roku był naj­le­piej sprze­da­ją­cą się płytą za­gra­nicz­ną i hit „In My Se­cret Life”, grany przez wszyst­kie radia nad Wisłą. Od tej pory każda nowa płyta tego pra­wie 80-let­nie­go Ka­na­dyj­czy­ka była dużym wy­da­rze­niem kul­tu­ral­nym, do­łą­cza­jąc do kul­to­wych po­zy­cji ar­ty­sty z lat 70., 80. czy 90. Za­awan­so­wa­ny wiek nie zga­sił jego hu­mo­ru ani nie stę­pił bły­sko­tli­wych spo­strze­żeń, umiesz­cza­nych w tek­stach pio­se­nek na ko­lej­nych al­bu­mach.

Poniżej przeczytasz więcej oraz posłuchasz piosenki… KLIKNIJ : READ MORE >

Read more »

Madonna pracuje nad nową płytą

2c7fd2419c409896f31a59bfc148d1cf

Madonna pracuje nad nową płytą

Fani Madonny w przyszłym roku powinni doczekać się jej nowej płyty.

Nad albumem artystka pracuje z Diplo.Informację potwierdził menedżer gwiazdy, Guy Oseary. – Właśnie przebywa w studiu z Diplo i świetnie się bawi – powiedział przedstawiciel wokalistki. Premiera planowana jest na 2015 rok. Wydawcą będzie Interscope.

Według wcześniejszych doniesień, na krążku znajdzie się piosenka z Alicią Keys. Madonna zapowiedziała też, że wspierają ją twórca przeboju „Hey Brother” Avicii oraz szef amerykańskiej wytwórni Cherrytree, Martin Kierszenbaum, a także brytyjska wokalistka/songwriterka, Natalia Kills i MoZella, autor hitu „Wrecking Ball” Miley Cyrus.

Ostatni krążek Madonny, „MDNA”, pochodzi z marca 2012 roku. Dalsze szczegóły następcy, który będzie 13. długogrającym dziełem w jej dyskografii, powinniśmy poznać wkrótce.

U2 – Songs of Innocence : Nowa płyta

ea3d6dfb2a1da3d2957c57f6a060e74e

U2 – Songs of Innocence

9 września zespół U2 udostępnił za darmo na iTunes album „Songs of Innocence”. 13 października dzieło pojawiło się w wersji fizycznej i w innych sklepach sprzedających muzykę w formacie cyfrowym. Fani mają okazję nabyć wówczas poszerzoną wersję deluxe płyty. Zestaw wzbogacony zostanie o cztery dodatkowe kawałki oraz od dwóch do siedmiu akustycznych wersji piosenek z „Songs of Innocence”. Przypomnijmy, że kwartet sprzedał na całym świecie ponad 150 milionów płyt. Na koncie mają 22 nagrody Grammy, a w 2005 roku zostali wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame. Ich poprzednie dzieło to „No Line on the Horizon” z 2009 roku.

Muzyczne lata 80 w mixie ? Czemu nie.

 

W ramach wieczornego odpoczynku… Warto posłuchać, warto sobie przypomnieć. POLECAM

Eighties Superstar 4 – Mixed by Dj Tedu by Tedu Luis on Mixcloud

 

 

Recenzja Sinéad O’Connor: Sinéad się rządzi

Sinead_OConnor_okladce_6473774Nie ma szczęścia Pani O’Connor. Przy wielkim talencie ma również osobowość enfant terrible, która od wielu lat skutecznie uniemożliwia jej dobicie się do wyżyn popularności.

Schemat prosty – najpierw zaśpiewa genialny numer Prince’a, potem komuś nawrzuca i spali jego zdjęcie. Nagra świetną płytę, a potem nałyka się piguł nasennych, trafi na płukanie żołądka oraz rozwiedzie się z hukiem i publicznym praniem brudów. A szkoda, bo zarówno nowym nagraniem, jak i poprzedzającą je płytą „How About I Be Me…” dowodzi, że na Parnas winna wchodzić bez biletu.

Read more »

Michael Jackson był z higieną na bakier ?

Michael_Jackson_dbal_fot_6473619Gazeta „New York Post” przeprowadziła wywiad z pokojówkami pracującymi dla Michaela Jacksona. Kobiety zgodziły się ujawnić sekrety zmarłego w 2009 roku piosenkarza, ale anonimowo.

Michael odwiedzał miejsce, w którym trzymał zwierzęta, a później roznosił po całym domu przylepione do butów odchody, nic sobie z tego nie robiąc” – powiedziała pierwsza z pokojówek.

  Read more »

Designed for website builder