Madonna pracuje nad nową płytą

Fani Madonny w przyszłym roku powinni doczekać się jej nowej płyty. Nad albumem artystka pracuje z Diplo.Informację potwierdził menedżer gwiazdy, Guy Oseary. – Właśnie przebywa w studiu z Diplo i świetnie się bawi – powiedział przedstawiciel wokalistki. Premiera planowana jest […]

Muzyczne lata 80 w mixie ? Czemu nie.

  W ramach wieczornego odpoczynku… Warto posłuchać, warto sobie przypomnieć. POLECAM Eighties Superstar 4 – Mixed by Dj Tedu by Tedu Luis on Mixcloud    

Michael Jackson był z higieną na bakier ?

Gazeta „New York Post” przeprowadziła wywiad z pokojówkami pracującymi dla Michaela Jacksona. Kobiety zgodziły się ujawnić sekrety zmarłego w 2009 roku piosenkarza, ale anonimowo. „Michael odwiedzał miejsce, w którym trzymał zwierzęta, a później roznosił po całym domu przylepione do butów odchody, nic sobie z tego […]

Będzie kolejna płyta R.E.M

Jeden z członków grupy R.E.M. daje fanom nadzieje na nowy materiał muzyczny tej grupy. Na płytę miałyby zostać nagrane niepublikowane dotąd piosenki. Mamy w swoich archiwach bardzo wiele materiału, którego nigdy nie wydaliśmy w żaden sposób – powiedział Mike Milles, besista […]

Madonna namaszcza swoją następczynię?

Nie opadły jeszcze emocje związane z odważną sesją zdjęciową Madonny w magazynie „L Uomo Vogue”, a piosenkarka znów podkręca temperaturę. W najnowszym wydaniu pisma „V” królowa popu pozuje w towarzystwie swojej nieformalnej następczyni – Katy Perry. 55-letnia Madonna i 29-letnia […]

 

Queen wydaje nowy album. Zaśpiewa na nim … Freddie Mercury

z11650675Q,Queen

Queen wydaje nowy album. Zaśpiewa na nim … Freddie Mercury!

10 listopada do sklepów trafi nowa płyta Queen z trzema, wcześniej nieopublikowanymi utworami zaśpiewanymi przez Freddiego Mercury’ego.

Queen i nieopublikowane utwory Freddiego Mercury’ego

Na albumie zatytułowanym „Queen Forever” znajdą się trzy kompozycję z udziałem legendarnego Freddiego Mercury’ego, które nigdy wcześniej nie były publikowane. Chodzi o utwory: „There Must Be More To Life Than This”, czyli wspólny kawałek Queen i Michaela Jacksona, „Let Me In Your Heart Again” – niedokończoną kompozycję Queen oraz piosenkę „Love Kills”, która powstała z pomocą Giorgio Morodera.

Piosenka „There Must Be More To Life Than This” powstała podczas sesji do albumu „Hot Space” z 1982 roku. Utworu jednak nie dokończono a teraz zajął się nim William Orbit.

„Queen Forever”

Na album „Queen Forever” trafią zarówno klasyczne piosenki Queen, jak i ulubione kompozycje fanów. Album ukaże się w dwóch wersjach: jednopłytowej oraz rozszerzonej dwupłytowej.

Read more »

Barbra Streisand planowała duet z … Beyoncé!

z16676117Q,Barbra-Streisand

Barbra Streisand planowała duet z … Beyoncé!

Barbra Streisand chciała nagrać duet z Beyoncé. Utwór miał ukazać się na jej najnowszym albumie zatytułowanym „Partners”.

72-letnia artystka przyznała, że przed realizacją płyty zwróciła się do kilku wokalistek w sprawie nagrania duetów. Wszystkie z nich, poza Beyoncé, były jednak zajęte. Jak powiedziała Barbra Streisand:

Próbowałyśmy nagrać piosenkę z mojego filmu „Narodziny gwiazdy”. Ale miałyśmy za mało czasu. Mam nadzieję, że uda się następnym razem, bo Beyoncé jest wspaniała.

 

Ostatecznie na płytę Streisand trafiły tylko duety z wokalistkami. Krążek pojawił się w sklepach 16 września.

Poniżej tracklista: Read more »

Annie Lennox rzuca urok

z7968121Q,Annie-Lennox

Annie Lennox rzuca urok

W sieci ukazał się klip do singla, „I Put a Spell on You” z nadchodzącego albumu Annie Lennox.

Szósty longplay Annie Lennox zatytułowany będzie „Nostalgia” i ukaże się 21 października. Na krążek składać się będą covery popularnych utworów, takich jak: „Summertime” czy „Georgia on My Mind”. Jak wyznała Szkotka, jest to zestaw jej ulubionych piosenek z młodości.

„I Put a Spell on You” to utwór autorstwa Screamin’a Jaya Hawkinsa, pochodzący z 1956 roku. Szlagier wykonywali między innymi Nina Simone i Bryan Ferry.

Teledysk Annie Lennox, w którym wokalistka wykonuje utwór na scenie, można obejrzeć poniżej.

 

„Nostalgia” to pierwszy studyjny album wokalistki Eurythmics od czterech lat oraz jej trzecie wydawnictwo z coverami.

Madonna i jej sztab pomocników

 

SHOWBIZ Madonna

Madonna ujawniła nowych artystów

Madonna ujawniła nowych artystów, którzy pomagają jej przy realizacji nowej płyty.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, iż nad materiałem razem z wokalistką pracują Diplo, Avicii iNatalia Kills, a także szef amerykańskiej wytwórni Cherrytree, Martin Kierszenbaum, i MoZella, autor hitu „Wrecking Ball” Miley Cyrus. Gwiazda dała też do zrozumienia, iż na krążku znajdzie się jej duet z Alicią Keys. Teraz za pośrednictwem Instagramu Madonna potwierdziła, iż w studiu wspierają ją także DJ Dahi oraz Blood Diamonds.

Ostatni krążek Madonny, „MDNA„, pochodzi z marca 2012 roku. Dalsze szczegóły następcy, który będzie 13. długogrającym dziełem w jej dyskografii, powinniśmy poznać wkrótce.

DJ Dahi to 31-letni hiphopowy producent z Los Angeles, który zasłynął za sprawą singla „Worst BehaviorDrake’a.

Blood Diamonds, czyli Mike Diamonds, ma na koncie pracę z Grimes przy jej ostatnim singlu „Go”.

 

Ennio Morricone – koncert pn.: „50 lat muzyki”

ennio-morricone-bilety

Ennio Morricone w trasie koncertowej pn.: „50 lat muzyki”

Zdobywca Oscara Ennio Morricone Trasa „50 lat muzyki” Kontynuacja trasy koncertowej laureata Academy Award Ennio Morricone! 14. lutego 2015 w Kraków Arena!
Bilety na koncerty jego trasy „50 lat muzyki” w Paryżu, Pradze i Berlinie zostały już wyprzedane, pozostało kilka biletów na koncerty w Monachium i Kolonii.

Z powodu dużego zainteresowania MORRICONE zdecydował się na kolejne koncerty w Oberhausen, Hamburgu, Frankfurcie, Stuttgarcie, Londynie, a także w Krakowie.

Uznawany jest za jednego z największych kompozytorów muzyki filmowej do takich kultowych filmów, jak «Pewnego razu na Dzikim Zachodzie», «Za kilka dolarów więcej», «Cinema Paradiso», «Dobry, zły i brzydki», «Nietykalni», «Kill Bill» lub najnowszy «Django». Na swojej trasie koncertowej «50 Years of Music» osobiście dyryguje 160-osobową orkiestrą z chórem.
Maestro zaprezentuje przegląd dzieł ze swojej 50-letniej kariery.

Po występach na najlepszych scenach: Great Hall w Pekinie, General Assembly Hall w biurowcu ONZ w Nowym Jorku i w Royal Albert Hall w Londynie oraz na Kremlu w Moskwie i Arena w Weronie, nowe koncerty są dobrą okazją do posłuchania muzycznych dzieł włoskiego maestro.

Te koncerty przedstawiają 50-letnią karierę kompozytora muzyki filmowej.
Maestro osobiście dyryguje 85-osobową orkiestrą i 75-głosowym chórem i prezentuje swoje wielkie dzieła, którymi fascynują się generacje wielbicieli kina.

ELTON JOHN 05 listopada 2014 pojawi się w Kraków Arenie

elton-john-bilety

ELTON JOHN 05 listopada 2014 pojawi się w Kraków Arenie

Makroconcert Polska oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe mają przyjemność zaprosić na wyjątkowy koncert jednego z najbardziej znanych oraz cenionych artystów wszechczasów, piosenkarza, kompozytora i pianisty – Sir ELTONA JOHNA. Niedościgniony wzór dla setek muzyków, o niesłabnącej od lat 70-tych sławie, już w listopadzie zaśpiewa w Polsce swoje największe przeboje!

 

Koncert odbędzie się 05 listopada 2014 pojawi się w Kraków Arenie. Początek imprezy o godzinie 19.30 

Po wielkim sukcesie trasy Follow the Yellow Brick Road w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, przyszedł czas na Polskę.Elton John, zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Oscara i Grammy, zaśpiewa po raz pierwszy w Krakowie! Read more »

PAUL SIMON & STING 12 marca 2015 w Polsce w Kraków Arenie.

sting-bilety

PAUL SIMON & STING 12 marca 2015 w Polsce w Kraków Arenie

Live Nation z dumą prezentuje

PAUL SIMON & STING ON STAGE TOGETHER
PRZYSZŁOROCZNA EUROPEJSKA TRASA OGŁOSZONA!

12 MARCA – KRAKÓW ARENA
BILETY DOSTĘPNE OD PIĄTKU, 19WRZEŚNIA OD 9:00

Europejska trasa rozpocznie się 12 marca 2015 w Polsce w Kraków Arenie.

8 września 2014 – Live Nation Global Touring z dumą ogłasza wspólną trasę Stinga & Paula Simona, dwóch legendarnych, przełomowych artystów muzycznego rynku razem na scenie. Artyści wystąpią już w 2015 w Europie.

Pierwszym koncertem na trasie – Paul Simon & Sting: On Stage Together będzie koncert w Polsce w Kraków Arenie 12 marca. Z Polski duet uda się m.in. do Pragi, Berlina, Oslo, Sztokholmu, Amsterdamu, Paryża, Wiednia, Londynu i innych europejskich miast.

Read more »

Bryan Adams w Krakowie

bryan-adams

Bryan Adams w Krakowie

W ramach trasy koncertowej, związanej z 30. rocznicą wydania płyty „Reckless”, Bryan Adams zagra 16 grudnia w Kraków Arenie!

Bryan Adams to jeden z najbardziej znanych Kanadyjczyków, który na stałe zapisał się w historii muzyki. Sprzedał ponad 65 milionów płyt, koncertował na sześciu kontynentach i zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów ponad 40 krajów na świecie. Adams był wielokrotnie nominowany do wielu prestiżowych nagród – wśród których wymienić można Złote Globy, Grammy i Oskary.

Wydany w 1984 roku krążek „Reckless” obfitował w przeboje. Na albumie znalazły się hity takie jak „Run to You”, „Kids Wanna Rock”, „Somebody”, „Summer of ‘69”, „One Night Love Affair” czy „It’s Only Love” – słynny duet z Tiną Turner. „Reckless” dał też Adamsowi pierwszy numer jeden na amerykańskim zestawieniu Billboard („Heaven”) i kanadyjskie Diamond Award za ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Płyta była dla Adamsa punktem zwrotnym w karierze i stanowi ważny fundament jego międzynarodowej kariery. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną.

Bilety dostępne będą w serwisie www.eventim.pl

Leonard Cohen przygotował niespodzianki dla polskich fanów

Niespodzianka dla polskich fanów

1644b1bcc9083e95ad4cfe9059f64a54

Leonard Cohen przygotował niespodzianki dla polskich fanów

Pol­ska jest kra­jem, w któ­rym Le­onard Cohen jest nie­zwy­kle po­pu­lar­ny – warto przy­po­mnieć choć­by album „Ten New Songs”, który w 2001 roku był naj­le­piej sprze­da­ją­cą się płytą za­gra­nicz­ną i hit „In My Se­cret Life”, grany przez wszyst­kie radia nad Wisłą. Od tej pory każda nowa płyta tego pra­wie 80-let­nie­go Ka­na­dyj­czy­ka była dużym wy­da­rze­niem kul­tu­ral­nym, do­łą­cza­jąc do kul­to­wych po­zy­cji ar­ty­sty z lat 70., 80. czy 90. Za­awan­so­wa­ny wiek nie zga­sił jego hu­mo­ru ani nie stę­pił bły­sko­tli­wych spo­strze­żeń, umiesz­cza­nych w tek­stach pio­se­nek na ko­lej­nych al­bu­mach.

Poniżej przeczytasz więcej oraz posłuchasz piosenki… KLIKNIJ : READ MORE >

Read more »

Madonna pracuje nad nową płytą

2c7fd2419c409896f31a59bfc148d1cf

Madonna pracuje nad nową płytą

Fani Madonny w przyszłym roku powinni doczekać się jej nowej płyty.

Nad albumem artystka pracuje z Diplo.Informację potwierdził menedżer gwiazdy, Guy Oseary. – Właśnie przebywa w studiu z Diplo i świetnie się bawi – powiedział przedstawiciel wokalistki. Premiera planowana jest na 2015 rok. Wydawcą będzie Interscope.

Według wcześniejszych doniesień, na krążku znajdzie się piosenka z Alicią Keys. Madonna zapowiedziała też, że wspierają ją twórca przeboju „Hey Brother” Avicii oraz szef amerykańskiej wytwórni Cherrytree, Martin Kierszenbaum, a także brytyjska wokalistka/songwriterka, Natalia Kills i MoZella, autor hitu „Wrecking Ball” Miley Cyrus.

Ostatni krążek Madonny, „MDNA”, pochodzi z marca 2012 roku. Dalsze szczegóły następcy, który będzie 13. długogrającym dziełem w jej dyskografii, powinniśmy poznać wkrótce.

Designed for website builder