Problem ze słuchaniem Radia ONE LIVE 80…. ROZWIĄZANY !!!

W ostatnim okresie powstał problem z odsłuchem naszej stacji w różnych odtarzaczach dostępnych w internecie (strony www, system Android w naszych telefonach komórkowych itp).  AKTUALIZACJA 28 marzec 2014: Po licznych pracach, przeszukania setek linii skryptów itd itd… Okazało się, że problem […]

 

Recenzja Sinéad O’Connor: Sinéad się rządzi

Sinead_OConnor_okladce_6473774Nie ma szczęścia Pani O’Connor. Przy wielkim talencie ma również osobowość enfant terrible, która od wielu lat skutecznie uniemożliwia jej dobicie się do wyżyn popularności.

Schemat prosty – najpierw zaśpiewa genialny numer Prince’a, potem komuś nawrzuca i spali jego zdjęcie. Nagra świetną płytę, a potem nałyka się piguł nasennych, trafi na płukanie żołądka oraz rozwiedzie się z hukiem i publicznym praniem brudów. A szkoda, bo zarówno nowym nagraniem, jak i poprzedzającą je płytą „How About I Be Me…” dowodzi, że na Parnas winna wchodzić bez biletu.

Read more »

Michael Jackson był z higieną na bakier ?

Michael_Jackson_dbal_fot_6473619Gazeta „New York Post” przeprowadziła wywiad z pokojówkami pracującymi dla Michaela Jacksona. Kobiety zgodziły się ujawnić sekrety zmarłego w 2009 roku piosenkarza, ale anonimowo.

Michael odwiedzał miejsce, w którym trzymał zwierzęta, a później roznosił po całym domu przylepione do butów odchody, nic sobie z tego nie robiąc” – powiedziała pierwsza z pokojówek.

  Read more »

Gregorian w Polsce

6c788c98fe964fd22b85171e0999f1df

Gregorian w Polsce

Mistyczne wersje naszych ulubionych utworów, opary tajemniczości oplatające hity ze szczytów list przebojów – to wszystko czeka na Was podczas koncertów chóru Gregorian.

Lista miast:

19 grudnia – Kraków, Centrum Kongresowe ICE

20 grudnia – Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe

21 grudnia – Poznań, Sala Ziemi

22 grudnia – Warszawa, Filharmonia Narodowa

Bilety już w sprzedaży w serwisach www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik

KYLIE MINOGUE – 30 października, Atlas Arena, Łódź

Live Nation z dumą prezentuje

KYLIE MINOGUE

Kiss me Once Tour 2014

pobrane

KYLIE Minogue, 30 października, Atlas Arena, Łódź

 

KYLIE OGŁASZA SWOJĄ EUROPEJSKĄ TRASĘ W TRAKCIE KTÓREJ ZAGRA 12 KONCERTÓW W WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII

Trasę Kiss Me Once otwierają koncerty w Wielkiej Brytanii. Na całej trasie Kylie zagra 31 koncertów w 15 krajach – w tym 12 w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Znakomita trasa Kylie „Kiss Me Once” będzie celebracją zarówno nowego materiału , jak i wszystkim doskonale znanych starych  przebojów.

Nowy album Kylie ” Kiss Me Once „, którego premiera przypadła na 17 marca, jest pierwszym studyjnym albumem od 2010 roku „Aphrodite”. Jest również pierwszym albumem od rozpoczęcia współpracy z Roc Nation Managment. Producentami albumu są Kylie i Sia, które także są autorkami utworu tytułowego. Kylie także współpracuje z Pharrellem Williamsem (który napisał i wyprodukował „I Was Gonna Cancel”). Na płycie współpracują także producent Ariel Rechtshaid przy utworze „If Only, piosenkę ” Feels So Good ” współtworzył MNEK; natomiast bonusowy utwór „Sleeping With The Enemy” Greg Kurstin.

Będzie kolejna płyta R.E.M

Jeden z członków grupy R.E.M. daje fanom nadzieje na nowy materiał muzyczny tej grupy. Na płytę miałyby zostać nagrane niepublikowane dotąd piosenki.REM

Mamy w swoich archiwach bardzo wiele materiału, którego nigdy nie wydaliśmy w żaden sposób - powiedział Mike Milles, besista zespołu. - Wiemy też, że spoczywa w nich bardzo wiele świetnych rzeczy. Chcielibyśmy wydać je w jakiejś specjalnej formie, ponieważ są nam naprawdę drogie - zakończył.

Grupa R.E.M. zakończyła działalność w 2011 roku. Jej dyskografię zamyka krążek „Collapse into Now” z marca tego samego roku.

 

 

Madonna namaszcza swoją następczynię?

NMadonna-namaszcza-swoja-nastepczynie_span16image16ie opadły jeszcze emocje związane z odważną sesją zdjęciową Madonny w magazynie „L Uomo Vogue”, a piosenkarka znów podkręca temperaturę. W najnowszym wydaniu pisma „V” królowa popu pozuje w towarzystwie swojej nieformalnej następczyni – Katy Perry.

55-letnia Madonna i 29-letnia Katy Perry stanęły przed obiektywem cenionego fotografika Stevena Kleina w skórzanych gorsetach. Strój zobowiązuje – cała sesja z udziałem piosenkarek nawiązuje klimatem do praktyk S & M. Za prowokację już uznano fakt, że znana z władczego usposobienia Madonna tym razem wciela się w rolę uległą.

Na jednym z ujęć widać Madonnę klęczącą przed Perry. Na innym legendarna gwiazda leży na kanapie spętana linami przez swoją młodszą konkurentkę. Kolejne zdjęcie przedstawia pretendentkę do tytułu królowej popu dosiadającą aktualną posiadaczkę korony.

 

Odważną sesję z udziałem piosenkarek już określono mianem „kontrowersyjnej”. Komentatorzy upatrują w niej sensacji podobnej do tej, jaką przed dekadą wywołał słynny pocałunek Madonny z Britney Spears podczas telewizyjnej gali MTV.

Pink Floyd wznawia „The Division Bell”

Grupa Pink Floyd ma dla swoich fanów nie lada gratkę. Na początku lata ukaże się specjalne, 7-płytowe wznowienie „The Division Bell” z okazji 20-lecia premiery.

Na wydawnictwo złoży się winylowa wersja krążka zremasterowana z oryginalnych, analogowych taśms, dysk blu-ray zawierający n18b1b4c84ae8de2c20ca37f20702dcf0owy klip do „Marooned” oraz dwa nowe Miksy (5.1 oraz HD audio), 3 winylowe single oraz kompaktowa reedycja dzieła z 2011 roku. Całość uzupełnią grafiki wykonane przez firmę Hipgnosis na potrzeby płyty.

- Ja, Rick i Nick weszliśmy do studia i improwizowaliśmy przez dwa tygodnie – wspomina nagrania krążka gitarzysta/wokalista David Gilmour. – Wspólne granie i zaczynanie od małych skrawków było interesujące i ekscytujące.

Wznowienie ukaże się 30 czerwca.

Album „The Division Bell” pochodzi z marca 1994 roku.

Michael Jackson Xscape

Xscape_xscapecover200_6411718

Michael Jackson, Xscape

Wytwórnia: Sony

Premiera odbyła sie: 2014-05-13

 

Drugi pośmiertny album Michaela Jacksona. Zawiera niepublikowane nagrania Króla Popu, zarejestrowane między 1983 a 1999 rokiem. Wszystkie utwory z archiwów Jacksona zostały delikatnie „uwspółcześnione”, zachowując esencję i integralność z dotychczasową twórczością Jacksona. Nad brzmieniem czuwali tacy twórców hitów, jak Timbaland, Rodney Jerkins, Stargate, Jerome „Jroc” Harmon i John McClain. Producentem wiodącym albumu został L.A. Reid, szef należącej do Sony Music wytwórni Epic Records, który ostatecznie wybrał listę nagrań na płytę i dostarczył je wspomnianym producentom. Efektem osiem niepublikowanych wcześniej n
agrań, w tym pierwszy singel „Love Never Felt So Good” promujący całe wydawnictwo.

Bryan Adams 16 grud­nia w Kra­kówie

16 grud­nia w Kra­ków Are­nie wy­stą­pi Bryan Adams, który przy­je­dzie do Pol­ski w ra­mach trasy zwią­za­nej z trzy­dzie­stą rocz­ni­cą wy­da­nia płyty „Rec­kless”.

Bryan Adams to jeden z naj­bar­dziej zna­nych Ka­na­dyj­czy­ków, który na stałe za­pi­sał się w hi­sto­rii mu­zy­ki. Sprze­dał ponad 65 mi­lio­nów płyt, kon­cer­to­wał na sze­ściu kon­ty­nen­tach i zaj­mo­wał pierw­sze miej­sca na li­stach prze­bo­jów ponad 40 kra­jów na świe­cie. Był wie­lo­krot­nie no­mi­no­wa­ny do wielu pre­sti­żo­wych na­gród – wśród któ­rych wy­mie­nić można Złote Globy, Gram­my i Osca­ry.

Wy­da­ny w 1984 roku krą­żek „Rec­kless” ob­fi­to­wał w prze­bo­je. Na al­bu­mie zna­la­zły się hity „Run to You”, „Kids Wanna Rock”, „So­me­bo­dy”, „Sum­mer of ‚ 69″, „One Night Love Af­fa­ir” czy „It’s Only Love” – słyn­ny duet z Tiną Tur­ner. „Rec­kless” dał też Adam­so­wi pierw­szy numer jeden na ame­ry­kań­skim ze­sta­wie­niu Bil­l­bo­ar­du („He­aven”) i ka­na­dyj­skie Dia­mond Award za ponad mi­lion sprze­da­nych eg­zem­pla­rzy. Płyta była dla Adam­sa punk­tem zwrot­nym w ka­rie­rze i sta­no­wi ważny fun­da­ment jego mię­dzy­na­ro­do­wej ka­rie­ry. W wielu kra­jach po­kry­ła się zło­tem i pla­ty­ną.

Bi­le­ty do­stęp­ne będą w ser­wi­sie Eventim.​pl i dostępne są już od 16 maja.

Accept przesuwa premierę nowego albumu

Zespół Accept przesunął premierę nowego albumu, „Blind Rage”. Krążek nie pojawi się w sprzedaży 18 lipca, jak pierwotnie zapowiadano, ale dopiero 15 sierpnia. Wydawcą pozostaje Nuclear Blast.

Jednocześacceptnie metalowcy ujawnili dodatkowe informacje na temat dzieła. Zestaw wypełni 11 premierowych kawałków. Tak jak dwa poprzednie krążki grupy, także i ten wyprodukował Andy Sneap (ma na koncie współprace także z Megadeth, Testament, Arch Enemy czy Killswitch Engage). Zestaw w wersji deluxe uzupełni DVD/Blu-ray z zapisem występu, który kapela dała w chilijskim Santiago, w kwietniu ubiegłego roku.

Read more »

Designed for website builder