Madonna pracuje nad nową płytą

Fani Madonny w przyszłym roku powinni doczekać się jej nowej płyty. Nad albumem artystka pracuje z Diplo.Informację potwierdził menedżer gwiazdy, Guy Oseary. – Właśnie przebywa w studiu z Diplo i świetnie się bawi – powiedział przedstawiciel wokalistki. Premiera planowana jest […]

Muzyczne lata 80 w mixie ? Czemu nie.

  W ramach wieczornego odpoczynku… Warto posłuchać, warto sobie przypomnieć. POLECAM Eighties Superstar 4 – Mixed by Dj Tedu by Tedu Luis on Mixcloud    

Michael Jackson był z higieną na bakier ?

Gazeta „New York Post” przeprowadziła wywiad z pokojówkami pracującymi dla Michaela Jacksona. Kobiety zgodziły się ujawnić sekrety zmarłego w 2009 roku piosenkarza, ale anonimowo. „Michael odwiedzał miejsce, w którym trzymał zwierzęta, a później roznosił po całym domu przylepione do butów odchody, nic sobie z tego […]

Będzie kolejna płyta R.E.M

Jeden z członków grupy R.E.M. daje fanom nadzieje na nowy materiał muzyczny tej grupy. Na płytę miałyby zostać nagrane niepublikowane dotąd piosenki. Mamy w swoich archiwach bardzo wiele materiału, którego nigdy nie wydaliśmy w żaden sposób – powiedział Mike Milles, besista […]

Madonna namaszcza swoją następczynię?

Nie opadły jeszcze emocje związane z odważną sesją zdjęciową Madonny w magazynie „L Uomo Vogue”, a piosenkarka znów podkręca temperaturę. W najnowszym wydaniu pisma „V” królowa popu pozuje w towarzystwie swojej nieformalnej następczyni – Katy Perry. 55-letnia Madonna i 29-letnia […]

 

TOP80 BALTIC PARTY

Top80-Baltic-Party TOP80 BALTIC PARTY

 WYBIERZ SIĘ W REJS NA IMPREZĘ TOP80 BALTIC PARTY.

NA  SCENIE WYSTĄPIĄ WIELKIE MIĘDZYNARODOWE GWIAZDY TAMTYCH LAT: BRIAN ICE, LENROY I MODE ONE

TOP80 BALTIC PARTY

TOP80 BALTIC PARTY

Czy – tak jak my! – nieustająco kochasz szalone fryzury na tapir, mocne makijaże, bluzki z poduchami oraz muzykę, która rozkręci każdą imprezę?  Spotkaj się ponownie z melodyjnym, elektronicznym disco lat ’80, które zmusza do tańca!

W trakcie imprezy Top 80’s Baltic Party przeniesiesz się w czasie. Wystąpią wielkie międzynarodowe gwiazdy: Brian Ice, znany z przeboju „Tokyo” czy „Over Again” oraz Lenroy i Mode One. Po całonocnej zabawie, następny dzień przywitaj z pokładu statku podziwiając szwedzkie wybrzeże. Popołudnie zacznij od zjedzenia lunchu – to obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Resztę dnia wypełni Ci odpoczynek i udział w programie rozrywkowym.

Rejs z noclegiem i imprezą z koncertem gwiazd Disco ‘80.

W cenie od 169* zł na osobę:

> rejs promem;

> miejsce w kabinie 2-os. z łazienką;

> lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);

> wieczorna impreza;

> koncert gwiazd Disco: Brian Ice, Lenroy i Mode One;

> rozrywka na statku podczas dnia.

Szczegóły: http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/top-80

 

Pomóż potrzebującym dzieciom. Przekaż 1%

Kochani, Wasza pomoc w postaci przekazanemu nam 1% pozwoli nam na zwiększenie oferty edukacyjnej i rehabilitacyjnej dla naszych wielorako niepełnosprawnych podopiecznych, młodych ludzi oraz powołanie Ośrodka Wczesnej Interwencji, który rozszerzy dodatkowo możliwości naszego Ośrodka.


„PRZEKAŻ PROSZĘ 1% PODATKU, JAK ZROBILI TO JUŻ INNI” – Dziękujemy

W ostatnich latach zauważa się coraz większe zainteresowanie społeczeństwa dzieckiem niepełnosprawnym, co pewnie wynika ze zrozumienia potrzeb oraz troski o przyszły los młodego pokolenia.

W powiecie nowodworskim i ościennych do roku 2008 nie istniała żadna placówka dla dzieci głęboko niepełnosprawnych. Tym dzieciom – często zamkniętym w czterech ścianach domu, często żyjącym w warunkach uwłaczających człowieczeństwu, bez możliwości kontaktu z rówieśnikami, daliśmy wsparcie w formie kompleksowej terapii i rehabilitacji.

10934050_528135727329367_7785045402777063304_n

Pomóż potrzebującym dzieciom. Przekaż 1%

Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy (OREW)

w Jezierniku (pow. Nowy Dwór Gd.) i Lasowicach Wielkich (pow. Malbork) jest niepubliczną, specjalistyczną placówką oświatową. Organem prowadzącym oba ośrodki jest Fundacja Pomocy Dzieciom Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych WRÓĆ z siedzibą w Jantarze. Ośrodki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z głęboką niepełnosprawnością umysłową w wieku 3-25 lat oraz dla dzieci młodzieży z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością umysłową ze sprzężeniami w wieku 5-24 lata.

OREW w Lasowicach Wielkich jest placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży z głęboką niepełnosprawnością umysłową w wieku 3-25 lat oraz dzieci i młodzieży z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością ze sprzężeniami (niepełnosprawność ruchowa, autyzm, wady wzroku czy słuchu). Dziś korzysta z niego 18 osób z powiatu malborskiego, które są przywożone do placówki i odwożone do domów. Do przedszkola uczęszcza 24 dzieci.

Utworzenie Wypożyczalni.

W 2008 roku Fundacja poszerzyła swoją działalność o utworzenie Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego w ramach realizacji Programu PFRON „Ograniczenie skutków niepełnosprawności”. Celem Wypożyczalni jest działalność zmierzająca do ograniczenia skutków niepełnosprawności osób o różnych przyczynach niepełnosprawności i ich szybki powrót do aktywności zawodowej i społecznej oraz przyspieszenie procesu adaptacyjnego. Wypożyczalnia mieści się na terenie Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Jezierniku (gmina Ostaszewo, powiat Nowy Dwór Gdański).

Umożliwiamy mieszkańcom województwa pomorskiego (a w szczególności powiatu nowodworskiego) wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego, na podstawie umów użyczenia, połączone z właściwym doborem i dopasowaniem sprzętu stosownie do potrzeb i możliwości klientów.

źródło: http://www.fundacjawroc.pl

 

Red Box, reaktywacja i Polska trasa koncertowa

Red Box, reaktywacja i Polska trasa koncertowa

Red Box, reaktywacja i Polska trasa koncertowa

Red Box, brytyjska legenda muzyki znanej jako synth-pop, reaktywowana po 20 latach milczenia. Zespół założony w latach osiemdziesiątych przez Simona Toulson – Clarke’a i Juliana Close’a wystąpi w listopadzie 2015 w trzech polskich miastach.

POLSKA TRASA KONCERTOWA:

Miejsca imprez:

Club Lulu, Szczecin 29.3.2015, godz. 19:00

Klub Rotunda, Kraków 26.3.2015, godz. 19.00

Klub Blue Note, Poznań 28.3.2015 ,godz. 19.00

Ceny biletów:
- 69zł - od 1 października
- 80zł - w dniu imprezy

 

Thomas Anders i Modern Talking Band w ERGO ARENIE

Thomas Anders i Modern Talking Band w ERGO ARENIE

Thomas Anders i Modern Talking Band w ERGO ARENIE

Już 21 marca o godz. 19.00 w ERGO ARENIE wystąpi mega Gwiazda Disco, Thomas Anders i Modern Talking Band.

 

Podczas  koncertu na żywo Artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje repertuaru Modern Talking: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, ”Brother Louie”,  ”Atlantis Is Calling” i wiele innych.

Bilety są już do nabycia w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju, w kasie Ergo Areny oraz w internecie, w serwisie: www.ticketpro.pl.

UB40 zagrają w Warszawie

UB40-zagraja-w-Warszawie_span16image16

UB40 w przyszłym roku da koncert w warszawskiej Stodole.

 

Twórcy przeboju „Red Red Wine” odwiedzą Polskę! Formacja UB40 w przyszłym roku da koncert w warszawskiej Stodole.

Koncert odbędzie się 24. kwietnia w jednym z najbardziej kultowych miejsc w kraju – czyli w warszawskim klubie Stodoła. Sprzedaż biletów już wystartowała. Ceny wejściówek to 165 i 220 PLN.

Grupa UB40 powstała w 1978 roku w brytyjskim mieście Birmingham. Zespół wydał ponad 50 singli na Wyspach. Osiągnął też sukces międzynarodowy.

 

Muzycy mają na swoim koncie nominację do nagrody Grammy za Najlepszy album reggae. Zdarzyło się to aż cztery razy. Grupa sprzedała ponad 70 milionów płyt. Wśród ich największych przebojów znajdują się kawałki: „Red Red Wine”, czy „Can’t Help Falling in Love”.

Queen wydaje nowy album. Zaśpiewa na nim … Freddie Mercury

z11650675Q,Queen

Queen wydaje nowy album. Zaśpiewa na nim … Freddie Mercury!

10 listopada do sklepów trafi nowa płyta Queen z trzema, wcześniej nieopublikowanymi utworami zaśpiewanymi przez Freddiego Mercury’ego.

Queen i nieopublikowane utwory Freddiego Mercury’ego

Na albumie zatytułowanym „Queen Forever” znajdą się trzy kompozycję z udziałem legendarnego Freddiego Mercury’ego, które nigdy wcześniej nie były publikowane. Chodzi o utwory: „There Must Be More To Life Than This”, czyli wspólny kawałek Queen i Michaela Jacksona, „Let Me In Your Heart Again” – niedokończoną kompozycję Queen oraz piosenkę „Love Kills”, która powstała z pomocą Giorgio Morodera.

Piosenka „There Must Be More To Life Than This” powstała podczas sesji do albumu „Hot Space” z 1982 roku. Utworu jednak nie dokończono a teraz zajął się nim William Orbit.

„Queen Forever”

Na album „Queen Forever” trafią zarówno klasyczne piosenki Queen, jak i ulubione kompozycje fanów. Album ukaże się w dwóch wersjach: jednopłytowej oraz rozszerzonej dwupłytowej.

Read more »

Barbra Streisand planowała duet z … Beyoncé!

z16676117Q,Barbra-Streisand

Barbra Streisand planowała duet z … Beyoncé!

Barbra Streisand chciała nagrać duet z Beyoncé. Utwór miał ukazać się na jej najnowszym albumie zatytułowanym „Partners”.

72-letnia artystka przyznała, że przed realizacją płyty zwróciła się do kilku wokalistek w sprawie nagrania duetów. Wszystkie z nich, poza Beyoncé, były jednak zajęte. Jak powiedziała Barbra Streisand:

Próbowałyśmy nagrać piosenkę z mojego filmu „Narodziny gwiazdy”. Ale miałyśmy za mało czasu. Mam nadzieję, że uda się następnym razem, bo Beyoncé jest wspaniała.

 

Ostatecznie na płytę Streisand trafiły tylko duety z wokalistkami. Krążek pojawił się w sklepach 16 września.

Poniżej tracklista: Read more »

Annie Lennox rzuca urok

z7968121Q,Annie-Lennox

Annie Lennox rzuca urok

W sieci ukazał się klip do singla, „I Put a Spell on You” z nadchodzącego albumu Annie Lennox.

Szósty longplay Annie Lennox zatytułowany będzie „Nostalgia” i ukaże się 21 października. Na krążek składać się będą covery popularnych utworów, takich jak: „Summertime” czy „Georgia on My Mind”. Jak wyznała Szkotka, jest to zestaw jej ulubionych piosenek z młodości.

„I Put a Spell on You” to utwór autorstwa Screamin’a Jaya Hawkinsa, pochodzący z 1956 roku. Szlagier wykonywali między innymi Nina Simone i Bryan Ferry.

Teledysk Annie Lennox, w którym wokalistka wykonuje utwór na scenie, można obejrzeć poniżej.

 

„Nostalgia” to pierwszy studyjny album wokalistki Eurythmics od czterech lat oraz jej trzecie wydawnictwo z coverami.

Madonna i jej sztab pomocników

 

SHOWBIZ Madonna

Madonna ujawniła nowych artystów

Madonna ujawniła nowych artystów, którzy pomagają jej przy realizacji nowej płyty.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, iż nad materiałem razem z wokalistką pracują Diplo, Avicii iNatalia Kills, a także szef amerykańskiej wytwórni Cherrytree, Martin Kierszenbaum, i MoZella, autor hitu „Wrecking Ball” Miley Cyrus. Gwiazda dała też do zrozumienia, iż na krążku znajdzie się jej duet z Alicią Keys. Teraz za pośrednictwem Instagramu Madonna potwierdziła, iż w studiu wspierają ją także DJ Dahi oraz Blood Diamonds.

Ostatni krążek Madonny, „MDNA„, pochodzi z marca 2012 roku. Dalsze szczegóły następcy, który będzie 13. długogrającym dziełem w jej dyskografii, powinniśmy poznać wkrótce.

DJ Dahi to 31-letni hiphopowy producent z Los Angeles, który zasłynął za sprawą singla „Worst BehaviorDrake’a.

Blood Diamonds, czyli Mike Diamonds, ma na koncie pracę z Grimes przy jej ostatnim singlu „Go”.

 

Ennio Morricone – koncert pn.: „50 lat muzyki”

ennio-morricone-bilety

Ennio Morricone w trasie koncertowej pn.: „50 lat muzyki”

Zdobywca Oscara Ennio Morricone Trasa „50 lat muzyki” Kontynuacja trasy koncertowej laureata Academy Award Ennio Morricone! 14. lutego 2015 w Kraków Arena!
Bilety na koncerty jego trasy „50 lat muzyki” w Paryżu, Pradze i Berlinie zostały już wyprzedane, pozostało kilka biletów na koncerty w Monachium i Kolonii.

Z powodu dużego zainteresowania MORRICONE zdecydował się na kolejne koncerty w Oberhausen, Hamburgu, Frankfurcie, Stuttgarcie, Londynie, a także w Krakowie.

Uznawany jest za jednego z największych kompozytorów muzyki filmowej do takich kultowych filmów, jak «Pewnego razu na Dzikim Zachodzie», «Za kilka dolarów więcej», «Cinema Paradiso», «Dobry, zły i brzydki», «Nietykalni», «Kill Bill» lub najnowszy «Django». Na swojej trasie koncertowej «50 Years of Music» osobiście dyryguje 160-osobową orkiestrą z chórem.
Maestro zaprezentuje przegląd dzieł ze swojej 50-letniej kariery.

Po występach na najlepszych scenach: Great Hall w Pekinie, General Assembly Hall w biurowcu ONZ w Nowym Jorku i w Royal Albert Hall w Londynie oraz na Kremlu w Moskwie i Arena w Weronie, nowe koncerty są dobrą okazją do posłuchania muzycznych dzieł włoskiego maestro.

Te koncerty przedstawiają 50-letnią karierę kompozytora muzyki filmowej.
Maestro osobiście dyryguje 85-osobową orkiestrą i 75-głosowym chórem i prezentuje swoje wielkie dzieła, którymi fascynują się generacje wielbicieli kina.

Designed for website builder